ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ НА АУКЦІОНІ

ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ НА АУКЦІОНІ

04.06.2021 Выкл. Автор babydoll

Хочете придбати земельну ділянку? На відміну від традиційних каналів пошуку інформації, наприклад списки в різних базах та робота з агентами, для земельних аукціонів створені спеціальні електронні платформи https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini. На таких майданчиках в мережі інтернет описана вся ключова інформація про земельні наділи, які власники пропонують до реалізації. Серед цієї інформації обов’язково повинен бути вказаний індивідуальний кадастровий номер, який вам знадобиться для перевірки достовірності даних.

Обов’язково, перш ніж прийняти участь в аукціоні важливо дізнатись все про те, як працюють аукціони з землею, та бути уважними щодо об’єктів, на які ви подаєте заявки. Перегляньте та усвідомте всі правила аукціону та зробіть ретельну перевірку щодо будь-якого майна, яке вас цікавить — наприклад, перед тим, як подати заявку, перевірте можливу наявність претензій, застави тощо. В процесі аукціону може так статись, що претендентів на лот буде багато, і ви будете конкурувати з досвідченими інвесторами. Але не варто пасувати перед труднощами, з часом і ви можете стати досвідченим гравцем земельних аукціонів.

Переваги для продавців

Відкриття земельного ринку в нашій країні — це новий виток розвитку української економіки. Раніше приватні власники паїв мали обмежений вибір дій. Землю можна було лише віддати в оренду, і найчастіше доводилося приймати умови орендаря. Фермери в основному ставили умови її довгострокової оренди на десять або п’ятнадцять років, і річний прибуток орендодавця не завжди був високим. А з урахуванням інфляції та погіршення економічного стану в країні орендна плата до кінця терміну оренди і взагалі може бути дуже невисокою. 

Тож завдяки земельним аукціонам пересічні громадяни мають змогу передати в оренду свої паї на дуже вигідних умовах завдяки високій конкуренції між потенційними орендарями. Бувають і такі складні життєві ситуації, коли терміново необхідна велика сума коштів. В цьому випадку ви можете скористатись правом вказати свою земельну ділянку як забезпечення по кредиту. 

Якщо ви вирішили все ж таки продати землю,  аукціон стане вам у пригоді. Продавець обов’язково проведе економічно вигідну для себе операцію, бо за його наділ будуть змагатись багато бажаючих, і кінцеві ставки можуть значно перевершити попередні сподівання власника або початкову оціночну вартість об’єкту продажу.